Sobota, 21 maja 2022  
Firma | Z życia firmy
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Przewodnik. Ziemia wolsztyńska.

W czwartek 24.04.14 r. w Bibliotece Miejskiej w Wolsztynie odbyła się promocja nowego przewodnika po ziemi wolsztyńskiej. Na spotkanie z autorem p. Marcinem Adamczakiem przybyli między innymi p. Bogusława Tuchocka - przewodnicząca Rady Miejskiej w Wolsztynie, p. Leszek Maruszewski właściciel naszej Księgarni, inicjator powstania przewodnika. W promocji brała również udział p. Arleta Początek, autorka grafik, które są ozdobą pozycji.

 

Przewodnik po regionie wolsztyńskim jest pozycją jakiej od dłuższego czasu brakowało na naszym rynku. Pozycja dość dokładnie opisuje historię naszego miasta oraz jego najważniejsze atrakcje turystyczne. W konkretny sposób przedstawia także wiele miejscowości położonych na ziemi wolsztyńskiej obejmując swoim obszarem nie tylko powiat Wolsztyn ale także część gminy Rakoniewice.

Jest to ciekawa pozycja skierowana nie tylko do turystów ale także do osób, które chcą czegoś więcej dowiedzieć się nt. naszego miasta oraz regionu.

"Przewodnik. Ziemia wolsztyńska" jest do nabycia w księgarnia Firmy Księgarskiej "LM" oraz w księgarni internetowej www.ksiegarnia.osdw.pl

 
 
 
 

 

Puchar Ligi WALHPN dla Księgarza
  W niedzielę 16.03.2014 w miejskiej hali sportowej Świtezianka odbyło się podsumowanie kolejnego sezonu Wolsztyńskiej Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Po raz pierwszy nasza drużyna brała udział rozgrywkach na szczeblu pierwszej ligi. Sezon zakończyliśmy na miejscu 8 z dorobkiem 4 wygranych, 6 remisów i 8 porażek. 
  Jak co roku tak i w tym sezonie halowe zmagania zakończył turniej po Puchar Ligi. Tegoroczną edycję tych rozgrywek wygrała nasza drużyn, która w finale pokonała zespół Matexu. Serdecznie gratulujemy naszym piłkarzom, a wszystkich naszych kibiców zapraszamy na halę w przyszłym sezonie.
 
 
 
   
 
Zdjęcia: www.wolsztyn.naszemiasto.pl
Nagroda Burmistrza 2014
      14 marca 2014 w hotelu "Pałac Wolsztyn" odbyło się uroczyste wręczenie nagród burmistrza Andrzeja Rogozinskiego. Wśród 10 wyróżnionych znalazła się także Firma Księgarska Leszek Maruszewski s.c. Nagrody przyznawane były za Promowanie i Wkład w Rozwój Miasta i Gminy Wolsztyn. Wyróżnienie z rąk burmistrza otrzymali współwłaściciele firmy p. Leszek Maruszewski oraz p. Agnieszka Maruszewska. Podczas gali prezentowane były filmy dokumentalne prezentujące historię działalności każdego z wyróżnionych w tym również i naszej. Zapraszamy do obejrzenia --->TUTAJ<---
 

 
 
           
 
 
 
Copyright © 1997-2006 by INTAK Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Oprogramowanie INTAK ECMS